Zahrada dle Vašich představ

Zahrada dle Vašich představ

Zahradní architekt je umělec, který Vám z Vaší obyčejně vypadající zahrady vytvoří skvost plný krásných květin, který Vám bude závidět nejeden soused. Pokud tedy na zvelebení zahrady nemáte čas nebo si na to netroufáte, služba zahradního architekta je pro Vás jako stvořená. Zahradní architekt Vám ukáže, jak lze krásně vytvořit harmonický celek z rostlin, keřů, stromů a ze zahrady vytvořit místo klidu a odpočinku. A i z malé zahrady Vám opticky vytvoří velký prostor, který bude ladit. Návrh zahrady by měla být společná práce Vás a architekta, aby ze zahrady vyzařovalo něco z Vás, a vy jste byli pyšní na tom, že jste se na tvorbě Vaši vysněné zahrady mohli podílet. Na vše, co Vám nebude jasné, se ptejte.
most v zahradě
Architekt Vám plán zahrady přiblíží různými kresbami a počítačovými vizualizacemi. Názvy rostlin by měli být v plánu jak latinsky pro přesnost tak také v českém jazyku, abyste se v tom vyznali vy sami. Buďte velmi opatrní na podezřele levné zahradní designéry. Neváhejte si najít recenze a chtějte vidět jejich předešlé realizace.

Kolik stojí práce zahradního architekta

Spoustu lidí odradí od této služby představa o vysoké ceně. Je důležité vědět, kolik financí chcete do zahrady investovat a s tím oslovit architekty. Ty jsou schopni Vám vytvořit plány dle Vašich možností. Ono dražší může být, když se do toho pustíte sami bez zkušeností a budete bezhlavě kupovat rostliny, keře a stromy, kterým se u Vás nebude dařit.
barokní park

Zahrada je pro celou rodinu

Nová zahrada by měla být centrum pro celou rodinu i rodinné zvířecí miláčky. Při plánování zahrady s architektem nedivočte. Není potřeba mít na zahradě vše, na co si vzpomenete. Při zařizování nové zahrady musíme pamatovat na to, že děti velmi rychle rostou. Proto nejideálnější je si na zahradě nechat vytvořit zahradním architektem multifunkční zábavné centrum neboli prvky, které jsou pro celou rodinu. Zahradní architekti jsou odborně způsobilý a léta praxí naučení odborníci, kteří Vám zprostředkují zahradu podle Vašich představ od návrhu přes realizaci, ale také osvětlení zahrady, jezírka, závlahové systémy, herní prvky, odborné rady a konzultace.