Tipy, jak si co nejlépe užít volný víkend

Tipy, jak si co nejlépe užít volný víkend

Také se těšíte na víkend, který hodláte strávit tentokrát jen sami se sebou? Přestože jsme jako lidé velmi sociální tvorové a dělá nám dobře společnost, není nad to, nechat si někdy určitý čas jen pro sebe. Může se jednat o celé dopoledne, odpoledne, nebo ideálně den, od rána do večera. Neznamená to, že jste asociální, pokud i vy toužíte po svém vlastním prostoru na vámi určený časový úsek. Naopak, je to veliká výzva, být osamotě, se svými myšlenkami, nebo zábavou, kterou si sami zvolíte a užijete.

snídaně v kavárně

Protože v Praze je celá řada možností, jak tento vyvolený den můžete strávit, dovolujeme si vám trochu pomoci s výběrem a alespoň v krátkosti nastínit aktivity, které by mohly z vašeho sólo víkendu udělat opravdu nezapomenutelnou jízdu plnou skvělých zážitků a hlubokých vzpomínek.

masáž zad

  1. Brunch. Také vždy obdivujete lidi, kteří po ránu nikam nespěchají a dokážou si v klidu vychutnat snídani? Konečně se k takovým lidem můžete přidat. Užijte si snídani jen sami pro sebe, v nějakém příjemném podniku a nechte se hýčkat hned po probuzení.
  2. Procházka. Po jídle je potřeba trochu vytrávit, a proto si najděte nějaký cíl na dlouhou procházku. Čím delší, tím lepší. Cíl nemusí být nikterak konkrétní, prostě si můžete najít spíše startovní bod, a zbytek už přijde jistě sám od sebe. Samozřejmě volte i podle nálady, zda se budete toulat po městě, nebo raději zavítáte někam do přírody.
  3. Degustace vína. V pozdním létě je velmi příjemné vychutnat si výhled na vaše město na nějakém pohodlném místě, se sklenkou vína v ruce. Když budete mít štěstí na kvalifikovaného sommeliera, jistě se i něco nového naučíte.
  4. Kino, divadlo nebo koncert. Tento bod je tak trochu sociální experiment. Jít na místo, kam většinou chodí všichni v párech nebo ve větších skupinkách lidí. A přesto zaručujeme, že vás i tyto aktivity budou bavit. Vyberte si libovolný film, divadelní hru nebo skupinu, a vyrazte sami za kulturou. Možná si vyberete cíl, na který byste jen tak s někým nešli, nebo můžete vyzkoušet nějaký nový styl hudby či filmu, který vás zajímá.
  5. Masáže. K volnému dni rozhodně patří relaxace a péče o vaše tělo. Svěřte se do rukou profesionálních maséru a nechte se hýčkat. Pokud máte odvahu a chcete zažít při masáži i trochu toho vzrušení, rozhodně vyzkoušejte erotickou masáž v Praze 10.